Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.09.2009, 22:28
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Baszczu robil to samo i byl bozyszczem tłumów ,Kaziu Moskal ,Radek Kałuzny czy Kula tez lubili pokrzyczec na kolegow.

Tylko widze jeden Maly jest za to samo uwazany za chama i prostaka.To wyscie chyba chama i prostaka na oczy nie widzieli.
Nie sądzisz, że jest jakiś powód, dla którego sytuacja jest taka a nie inna?

Baszczu i Tata przychodzili do Wisły jako, było nie było, gwiazdy.

Początków Moskala i Kuli w Wiśle nie pamiętam, ale przedewszystkim obaj jak startowali w Wiśle byli starsi.
Mów co chcesz, ale Małecki jeszcze dwa miesiące temu był nastolatkiem. Powinien znać swoje miejsce w szeregu, bo jak wiadomo co wolno wojewodzie i tak dalej. I mimo wszystko porównywanie Patryka do tej czwórki, jednak jest trochę na wyrost, przynajmniej narazie.
.
Odpowiedz cytując