Karherop napisał(a):

jutro herr Majewski ma powołać wstępne powołania do kadry ( podobno )
Byłbym zadowolony gdyby szanse gry otrzymał Głowacki i Małecki . Paweł Brożek czy Łobodziński są bez formy , więc lepiej aby darował im gre w tych meczach . Mógłby jeszcze Piotr Brożek sprobować sił w kadrze , ale Gancarczyka nie ma raczej szans wygryźć .
|
ja tam wolę, aby Głowa grał w Wiśle tylko. Zresztą, dla mnie osobiście im mniej zawodników z Wisły w kadrze tym lepiej. Jakoś nigdy w formie nie wracają. Potem 2 tygodnie dochodzą do pełnej świeżości.
a drugi aspekt to ten, o którym kiedyś mówił Cupiał...pojadą na kadre, nasłuchają się bajek jak to się za granicą świetnie zarabia...i potem przy byle jakiej okazji chcą spierda*** do byle jakiego klubiku. A zaden z Polaków grających za granicą nie powie że 1mln E to on zarobi jak: jego klub zdobędzie mistrzostwo, on sam zagra we wszystkich meczach, strzeli 20 bramek i sprzedadzą 10tys jego koszulek...