Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#805
Stary 24.09.2009, 17:26
Wisła - Polonia 2:0

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Cantoro, Jirsak
Bramki: Małecki, Łobodziński