Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4671
Stary 24.09.2009, 17:07
Może po to żeby gdy odkopią środek ziemia nie obsuwała się na robotników, którzy zamiast czekać na odkopanie całości mogli zacząć zbrojenie płyty. Choć może tam tak już zostanie nie wiem, ale wydaje mi się bardziej prawdopodobne że ją wyrównali tak jak pisałem żeby się nie osunęła.
Ostatnio edytowane przez GJ1906 : 24.09.2009 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując