Wyświetl pojedynczy post
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11314
Stary 24.09.2009, 17:00
Czy ktoś zna knajpę, zajazd (?), klub, do wynajęcia na urodziny? Część bądź całość. No i co ważne, żeby można było np. zaśpiewać Wisła czyli prokocimie i inne takie odpadają! No i nie ceny w stylu 100 tys za wynajem, a w środku browar po 12 zl. Odpowiedzi na priv poproszę, żeby tematu nie zaśmiecać. Z góry dzięki.

Yakuza, U wislakow odpada!
Ostatnio edytowane przez puchaty1906 : 24.09.2009 o godz. 17:53.
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
Odpowiedz cytując