Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
atbb
Member
Od: 11.2005
Skąd: K.W./Kraków
Offline
#
11312
24.09.2009, 16:24
Szukam parkingu dla busa blisko Małego Rynku, zna ktoś coś? jakie ceny?
atbb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do atbb
Znajdź inne posty napisane przez atbb