|
Mam taki problem....prosze o jakaś pomoc...
Mam Kasperskiego 7.0 i ja wlacze kontrole rodzicielska(przed bratem,zeby mi kompa nie zasmiecal) to blokuje mi ta Kontrola dostep DO CALEGO INTERNETU,nawet jak dam najnizsze ustawienie tej Blokady.. i dupa ,a chce poblokowac pewne tresci..
kiedys to dzialalo a dzis jak wlacze to blokuje mi wszytko..
co robic w takiej sytuacji,bo to niemozlliwe zeby nagle przestalo dzialac..
prosze o jaks pomoc..
|