Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11304
Stary 24.09.2009, 13:35
Mam taki problem....prosze o jakaś pomoc...



Mam Kasperskiego 7.0 i ja wlacze kontrole rodzicielska(przed bratem,zeby mi kompa nie zasmiecal) to blokuje mi ta Kontrola dostep DO CALEGO INTERNETU,nawet jak dam najnizsze ustawienie tej Blokady.. i dupa ,a chce poblokowac pewne tresci..

kiedys to dzialalo a dzis jak wlacze to blokuje mi wszytko..


co robic w takiej sytuacji,bo to niemozlliwe zeby nagle przestalo dzialac..



prosze o jaks pomoc..
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując