Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#796
Stary 24.09.2009, 13:08
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:1

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Pawel Brożek

Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Cantoro

Bramki: Małecki, Diaz
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.