|
postawiłbym w tym meczu na atak Ćwielong - Małecki.
Niech Paweł troche odpocznie...może złapie świeżość i czucie piłki.
a tak to chyba skład standardowy...mam nadzieję że wróci Marcelo, bo Jop szybkością nie grzeszy.
w środku raczej Sobolewski z Jirsakiem powinni wystąpić, ale sądzę że Skorża postawi na Diaza.
mam nadzieję że Kirm się wreszcie przełamie...bo te poprzeczki i setki niewykorzystane stają się irytujące powoli...
|