Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.09.2009, 12:14
postawiłbym w tym meczu na atak Ćwielong - Małecki.
Niech Paweł troche odpocznie...może złapie świeżość i czucie piłki.

a tak to chyba skład standardowy...mam nadzieję że wróci Marcelo, bo Jop szybkością nie grzeszy.


w środku raczej Sobolewski z Jirsakiem powinni wystąpić, ale sądzę że Skorża postawi na Diaza.

mam nadzieję że Kirm się wreszcie przełamie...bo te poprzeczki i setki niewykorzystane stają się irytujące powoli...
Odpowiedz cytując