QBAS napisał(a):

Miejmy nadzieję, że jak się wstrzeli to już zacznie grać jak z nut
|
Podobnie było z Brożkiem. Też strzelać nie mógł aż się na dwa sezony wstrzelił. Kirm może kiedyś też zaskoczy,ale to jest taka liga,że jak się nie strzela to specjalnie konsekwencji za duzych nie ma. Rywal nie ukłuje a jak nie on to ktoś inny piłkę wtoczy do bramki.