cfa napisał(a):

Tak i Janas i Leo zapowiadali, że będą powoływać tylko grających w klubach zawodników. Jak było w praktyce każdy wie. Janas w miarę się tego trzymał, a Leo powoływał bezrobotnych ...
Mam nadzieję, że teraz to pójdzie w ciut innym kierunku.
|
Bo to pipy i nie mają odwagi odsunąć od kadry zawodnika, który nie gra. Byle się komuś nie narazić.