Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3104
Stary 23.09.2009, 20:11
cfa napisał(a):Wyświetl post
Tak i Janas i Leo zapowiadali, że będą powoływać tylko grających w klubach zawodników. Jak było w praktyce każdy wie. Janas w miarę się tego trzymał, a Leo powoływał bezrobotnych ...
Mam nadzieję, że teraz to pójdzie w ciut innym kierunku.
Bo to pipy i nie mają odwagi odsunąć od kadry zawodnika, który nie gra. Byle się komuś nie narazić.
..
Odpowiedz cytując