Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 23.09.2009, 15:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Napisałeś sobie ten tekst jeszcze przed relacją?

Hetman próbuje od czasu do czasu szybkiej kontry i na nic więcej an razie go nie stać
raczej oglądam mecz to widze, bynajmniej pierwsze 20 minut i kontry to była ładna gra Hetmana.