MCX napisał(a):

Ćwielong drugi mecz i drugi gol.
Kto wie, może doda mu to trochę pewności siebie i chłopak się rozkręci?
.
|
I jeszcze Majewski go powoła, w sumie niezły bilans ma Cwielong.
A tak bez ironii. Pierwsza połowa żałosna. Graja to co zwykle tylko z większą nonszalancją. Na tle Hetmana wyglądać lepiej to nie sztuka.