Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#787
Stary 23.09.2009, 12:42
Hetman - Wisła 0:4

Skład : Pawełek - Alvarez - Jop - Glowacki - Piotr Brożek - Łobodziński - Jirsak - Diaz - Kirm - Ćwielong - Brożek

Zmiany ; Cantoro , Papież , Burliga

Bramki : Ćwielong x2 , Paweł Brożek , Jirsak
Powód: zapomniane zmiany :)
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 23.09.2009 o godz. 13:12.
WISŁA TO MY !