|
nic sie nie zmieniło - przez dvb-t w Krakowie odbieramy TVP3 Warszawa.
Ale kolega wyżej ma pewnie kartę dvb-s (np. sky star2) do odbioru tramsnisji satelitarnych, np cyfra+ i tam jest też tylko tvp info z Warszawy a nie ma programów lokalnych
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|