Wyświetl pojedynczy post
Ałgaja
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.09.2009, 08:19
jaitylkoja napisał(a):Wyświetl post
Marta Fernandez5180G21 grudnia 1981ESPWisła Can-Pack /Los Angeles Sparks (WNBA)

Ona przecież grała w tamtym roku już w Wiśle, więc o co chodzi?
Chodzi o to, że w między czasie (między ostatnim sezonem w plkk, a tym który za kilka dni się rozpocznie) Marta zaliczyła epizod w letniej lidze wnba.
Odpowiedz cytując