jaitylkoja napisał(a):

Marta Fernandez5180G21 grudnia 1981ESPWisła Can-Pack /Los Angeles Sparks (WNBA)
Ona przecież grała w tamtym roku już w Wiśle, więc o co chodzi?
|
Chodzi o to, że w między czasie (między ostatnim sezonem w plkk, a tym który za kilka dni się rozpocznie) Marta zaliczyła epizod w letniej lidze wnba.