Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rybka fan :)
Member
Od: 04.2003
Skąd: KrK
Offline
#
11259
22.09.2009, 23:20
Piter, na pierwszy rzut oka wyglada ze karta moze byc uszkodzona...
Rybka fan :)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka fan :)
Znajdź inne posty napisane przez Rybka fan :)