Wyświetl pojedynczy post
Rybka fan :)
Member
 
Od: 04.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.09.2009, 23:19
niestety nie spodziewaj sie pozytywnego zakonczenia :/ sam bylem w podobnej sytuacji pare miesiecy temu i lipa, mimo ze poruszylem przyslowiowe niebo i ziemie :(
za duplikat karty (ten sam numer) dalem 50zl - doliczaja te kwote do najblizszego rachunku, a nowa karte wydaja na poczekaniu w salonie. Tak przynajmniej jest w plusie...
Odpowiedz cytując