|
niestety nie spodziewaj sie pozytywnego zakonczenia :/ sam bylem w podobnej sytuacji pare miesiecy temu i lipa, mimo ze poruszylem przyslowiowe niebo i ziemie :(
za duplikat karty (ten sam numer) dalem 50zl - doliczaja te kwote do najblizszego rachunku, a nowa karte wydaja na poczekaniu w salonie. Tak przynajmniej jest w plusie...
|