Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.09.2009, 22:34. Zgubiony telefon :/
Witam .


Bardzo bym prosił o pozostawienie tego tematu przez moderatorów.Dziś podczas kupowania biletów na mecz z Polonią Warszawa w Sobotę zgubiłem nowy telefon, nie jestem pewien czy zostawiłem go w Wiślackim Świecie czy może wypadł mi z bluzy kiedy przechodziłem przez park Jordana bądz gdzieś w okolicach Reymonta.

Jeśli tak akurat się składa ,że na tym forum jest ktoś kto akurat znalazł telefon bardzo bym prosił o wysłanie wiadomości prywatnej do mnie.
Telefon Samsung UltraStyle. Ktoś go na pewno znalazł bo pózniej był już wyłączony.

Czy coś więcej można zrobić w takiej sytuacji niż poprostu zablokowanie połączeń ?
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 22.09.2009 o godz. 22:38.
Odpowiedz cytując