Witam .

Bardzo bym prosił o pozostawienie tego tematu przez moderatorów.Dziś podczas kupowania biletów na mecz z Polonią Warszawa w Sobotę zgubiłem nowy telefon, nie jestem pewien czy zostawiłem go w Wiślackim Świecie czy może wypadł mi z bluzy kiedy przechodziłem przez park Jordana bądz gdzieś w okolicach Reymonta.
Jeśli tak akurat się składa ,że na tym forum jest ktoś kto akurat znalazł telefon bardzo bym prosił o wysłanie wiadomości prywatnej do mnie.
Telefon Samsung UltraStyle. Ktoś go na pewno znalazł bo pózniej był już wyłączony.
Czy coś więcej można zrobić w takiej sytuacji niż poprostu zablokowanie połączeń ?