Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ENDRJU 82
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City
Offline
#
11251
22.09.2009, 19:53
tommasi
napisał(a):
chyba Regina Spector - two birds
pozdro
Dziękowa wielka !!
tak to jest to ;-)
Romy S.
również dzięki za refleks
i linka do nuty
pozdrawiam
e.
ENDRJU 82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ENDRJU 82
Znajdź inne posty napisane przez ENDRJU 82