Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.09.2009, 19:39
Oszalałes, posadzimy najlepszego na boisku Alvareza na lawie, genialnie...
A co do meczu, Polonia przyjedzie po punkty, bo maja noz na gardle - wiec nie powinno byc murowania.
Odpowiedz cytując