Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.09.2009, 19:35
Po dłuższym zastanowieniu można by spróbować ustawienia 3-5-2.
Przykładowo:

PAWEŁEK
MARCELO JOP GŁOWACKI
ŁOBODZIŃSKI DIAZ JIRSAK CANTORO KIRM
ĆWIELONG LESZCZAK

Niech w końcu trener pokaże, że ma jaja i usadzi gwiazdorków, a może przypomną sobie jak się piłkę przyjmuję.
Powód: ortografia :)
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 22.09.2009 o godz. 19:37.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując