Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4627
Stary 22.09.2009, 18:53
tofik napisał(a):Wyświetl post
Zobaczy normalny stadion. Pomyśli: "O, widać profesjonalna liga"


No w sumie na tym ta "profesjonalnosc" w tej lidze sie konczy

Pamietacie gwiazdki z Realu i te usmieszki ....? Przynajmniej juz tego nie bedzie,za to akustycznie dopingiem zjemy kazdego
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując