tofik napisał(a):

Zobaczy normalny stadion. Pomyśli: "O, widać profesjonalna liga"
|
No w sumie na tym ta "profesjonalnosc" w tej lidze sie konczy
Pamietacie gwiazdki z Realu i te usmieszki ....? Przynajmniej juz tego nie bedzie,za to akustycznie dopingiem zjemy kazdego
