|
Powtórzę po raz setny: Nie jest problemem "nierówne zadaszenie", które nie jest jedną całością, nie jest problemem ten "daszek" będący niedawno przedmiotem burzliwych dyskusji. Nie rozumiem jak można się tego czepiać. Dach moim zdaniem będziemy mieć całkiem fajny, taki angielski tyle że bardziej nowoczesny; rozumiem, że niektórym taka stylistyka może się nie podobać, ale to kwestia estetyczna i nie mająca znaczenia w ostatecznej ocenie stadionu która winna tyczyć się przede wszystkim funkcjonalności. Istotnym i w zasadzie jedynym bardzo poważnym problemem i ujmą tego obiektu (z uwagi właśnie na funkcjonalność) jest zbyt duża odległość trybun bocznych od bramek powstała na wskutek kuriozalnie długich trybun E i D (choć patrząc na stadion Lecha ten problem wydawał się do obejścia...).
No i ten nieszczęsny okrąglak, który mógłby IMO jeszcze jakoś ujść, gdyby nie ta skandaliczna szara przybudówka od strony murawy. Ale to też sprawa estetyczna nie odnosząca się specjalnie do funkcjonalności całego obiektu, którego to funkcją jest, że użyję truizmu, zapewnienie widzom jak najlepszych wrażeń z oglądania meczu.
|