Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2360
Stary 22.09.2009, 15:49
konrad89 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak patrzę na wpisy co poniektórych na tym forum to wydaje się, że cieszą się jak podwinie się Wiśle noga byle mogli wtrącić swoje 3 grosze. A to Skorża zły, a czemu nie gra Jirsak tylko Diaz. Brożek słaby, Małecki pyskuje. Cupiał wróć Dana "nie osiągnąłem nic w Wiśle" Petrescu itp.
Ludzka rzecz mieć mylne wrażenie
Nikt nie cieszy się z niepowodzeń Wisły, ani nie prosi o powrót Petrescu, Kasperczaka czy innego Engela. To są luźne dywagacje na temat tego, gdzie trener - menedżer popełnia błędy, co jest nie tak w drużynie. Słowem dyskutowane jest to, na co Skorża ma wpływ.