Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2357
Stary 22.09.2009, 15:02
Tu właśnie chyba istotnym elementem jest motywacja. Tego polskim piłkarzom brakuje. Uważam, że w meczu z Polonią Wisła powinna klepnąć jej przynajmniej 3-0 i zamknęła by gębę wszystkim dookoła i potwierdziła, że w lidze nawet jak Bytombedąc wiceliderem stanie na skraju swych umiejętności to i tak polegnie w "Krakowie". Tak powinno wyglądac podejście według mnie do pracy wykonywanej w Wiśle.Nie musimy śrubowac rekordów i klepac nonstop rywala 3-0 ale takie siano jak w niedzielę nie powinno sie zdarzać! Ambicja i motywacja ...ale wiemy jak skończyła się historia w Krakowie pt. Hard Work