Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
LAW
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
52
22.09.2009, 10:28
Zawsze gra mi się w nią mniej realnie od Pro Evo, ale jako, że nie jest to forum growe to więcej nie będę się udzielał w tym temacie.
LAW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LAW
Znajdź inne posty napisane przez LAW