Wyświetl pojedynczy post
LAW
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 22.09.2009, 10:28
Zawsze gra mi się w nią mniej realnie od Pro Evo, ale jako, że nie jest to forum growe to więcej nie będę się udzielał w tym temacie.