|
A skad znasz tak dobrze akustyke tamtych stadionow? Byles na wszystkich sektorach i sprawdzales gdzie slychac lepiej gosci a gdzie gospodarzy?
Canal+ ustawia mikrofony rownomiernie wokol boiska, w teorii ma to na celu "podazanie" dzwieku za wizja, tzn. przekazanie widxowi ze w tym miejscu na boisku skychac wlasnie to co my puszczamy. W praktyce pan Zdzisiu od fonii moze z nia zrobic co tylko chce.
|