Slayer666 napisał(a):

A może po prostu tak są ustawione mikrofony? Wszak u nas, na Reymonta, jesli przyjezdnych lepiej było słychać w tv, to tylko i wyłącznie dlatego, że większość mikrofonów ustawiona (albo wlączona) była pod sektorem E?
Spottersi? Hm... Jak oglądałem ten materiał, to odniosłem wrażenie, że policja bardzo chce się z nami- kibicami zaprzyjaźnić, a jak na razie, to my tę serdeczną i szczerą przyjaźń odrzucamy. Aż mi smutno... 
Pozdro.
|
Spiesze poinformowac ze w Kielcach sektor gosci znajduje sie w samym rogu. Zatem nie sadze, ze dali tam wszytskie mikrofony. Podobnie ma sie rzecz na Zagłebiu Lubin i tam także wiele ekip wypada dobrze wokalnie. Nie ma to nic w spolnego z mikrofonami. Ot taka akustyka nowoczesnych stadionow.