Gwiaździsty napisał(a):

|
Na szczęście w klubach, które coś osiągają na świecie TRENER ODPOWIADA ZA GRĘ ZAWODNIKÓW, ZA TO CZY STRZELAJĄ CZY NIE, ITP.
|
Niby racja, ale takie kluby mają zawodników już wyszkolonych praktycznie idealnie.Co ma zrobić Skorża, skoro taki Małecki w wieku 21 lat nie potrafi przyjąć piłki do niego zagrywanej (Małecki jest tylko pierwszym lepszym przykładem).Od tego są trenerzy którzy trenują ,juniorów ,trampkarzy itp. Trudno ,żeby Skorża uczył chłopów, ponoć zawodowych piłkarzy, na treningach przed meczem podstawowej techniki

Jedyne co Skorża może to ustawić taktykę i ich mobilizować.Ale przy naszych gwiazdach sami wiecie ,że i Petrescu nie pomógł.Oni już są (z tą techniką, i zaangażowaniem) gotowi zawojować zachód.
Wiec ja Skorżę rozumie.Bo co on może

? Posadzi Brożka, Małeckiego,Łobodzińskiego (akurat jemu nie można zarzucić ,że się nie stara, że nie walczy- on po prostu ma niskie umiejętności

),Kirma (też słabiutko gra) ,po czym przegra mecz i opier...l na dywaniku, na forum, w prasie, w TV dlaczego on tak kluczowych piłkarzy posadził.
Jedyne lekarstwo, to transfery (nowych piłkarzy którzy jeszcze nic nie osiągneli ,bo grają w gorszych klubach,w niższych ligach, lub szkolenie młodzieży),ale do tego potrzeba scoutów oraz zaplecza. A jak z tym w polskiej piłce jest to każdy z Nas wie :/