|
Hetman - Wisła 0:2
Skład: Cebanu - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Ćwielong, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Diaz, Łobodziński, Boguski
Bramki: Jirsak, Paweł Brożek
Powód: brak Sobola :)
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 22.09.2009 o godz. 14:54.
|