Temat
:
[7. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Bytom, niedziela, 20.09.2009
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
354
21.09.2009, 18:11
Ral
napisał(a):
Mnie zastanawia dlaczego Kirm w reprezentacji zadvpca jak mało kto a w Wiśle gra tak słabo... Miejmy nadzieję, że się przełamie
Może dlatego, że tam miał z kim grać i każdemu wokół niego zależało
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho