Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 21.09.2009, 18:11
Ral napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia dlaczego Kirm w reprezentacji zadvpca jak mało kto a w Wiśle gra tak słabo... Miejmy nadzieję, że się przełamie
Może dlatego, że tam miał z kim grać i każdemu wokół niego zależało
Odpowiedz cytując