|
Co do stylu mam takie wrażenie, że z tych "drewien" którzy teraz grają wycisnąć się za dużo nie gra...
Mając na uwadze powrót do drużyny takich zawodników jak Garguła i Boguski zastanowiłbym się nad zmianą stylu gry. Z topornego grania długą piłką i agresywnym odbierze piłki przestawiłbym się na coś bardziej technicznego bo potencjał kadrowy nam to umożliwi. Brożek Boguski Garguła, Kirm, Jirsak według mnie jeśli ma się tylu technicznych zawodników w Polskiej lidze aż żal z tego nie skorzystać, uważam że zachowując proporcje można byłoby grać jak Barceolna czyli piłkę polegającą na utrzymywaniu się przy piłce, W mojej opinii jeśliby zaczęłoby się to zazębiać oni zaklepali by w polskiej lidze każdego. Tacy piłkarze jak Kirm i Jirsak mogliby się nareszcie odnaleźć. Tylko kwestia tego czy wprowadzać to już teraz czy w zimie. Przecież chyba nikt nie chce oglądać tak grającej Wisły jak w tym sezonie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.09.2009 o godz. 15:57.
|