Tasio1906 napisał(a):

|
Ja mam pretensje o to że Pan Skorża nie wpuszcza chhoćby na 5-10 minut młodych zawodników. Takich jak Burliga, Jeleń, Brud czy Leszczak
|
Akurat tutaj pana Skorże trzeba bronić.
Gdyby miał względna swobodę pracy, pewnosć stanowiska (bo u nas preferują system: remis, porażka, remis = zwolnienie trenera) to mógłby sobie na takie kształtowanie i ogrywanie młodzieży pozwolić.
w obecnej sytuacji pan Maciej woli jednak dać poczuc atmosfere meczową staremu Cantoro, bo to ten Cantoro bedzie grał na wypadek kontuzji Sobola, a nie jakikolwiek junior.
Także nic nie poradzimy.