PaluchTSW napisał(a):

Czy można jeszcze gdzieś na terenie krakowa sprzedać do skupu czy gdziekolwiek używane podręczniki do liceum? zapomnialem na poczatku wrzesnia a teraz kasa by się przydała. Jeśli tak to polećcie jakiś dobrze płacący
|
ja byłem obok matecznego parę dni temu to mówili mi, że już skończyli skupować.
I albo żebym na allegro spróbował je ożenić albo za rok przyszedł he