Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 21.09.2009, 06:44
Polonia Bytom i ŁKS z ubiegłego sezonu są przykładem że 20-30 lat temu lepiej szkoliło sie młodzież.Te dwa zespoły były oparte już na graczach grubo po 30-ce i świetnie sobie dawały rade w naszej lidze a były praktycznie montowane przed sezonem.W ŁKS-ie : Hajto,Drumlak,Świr,Radzius,Adamski a w Bytomiu -Bażik,Hricko,Trzeciak (38 lat),Barcik - wszyscy gruuuubo po 30-ce !!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.09.2009 o godz. 06:46.
Odpowiedz cytując