martiness napisał(a):

Najsmieszniejsze jest to,, ze Wisla prawdopodobnie zdola farciarsko wyrownac..mimo zenujacej gry.
A stanie sie tak dlatego ze Polonia nie umie uspokoic gry i spokojnie trzymac sie przy pilce.
Polska liga...
|
Brawo wizjonerze. Dokładnie, oto polska liga, więc nie rozumiem o co to pultanie. Wisła zagrała żenująco ale jednak, w przeciągu całego meczu, mniej żenująco od Polonii Bytom, która po jednej akcji w 16 min zaczęła murować (wcale nie mądrze) bramkę. Dla mnie pomimo beznadziejnej gry Wisły wynik jak najbardziej zasłużony.
A co do samych kopaczy to jak widać słowo LEVADIA zostało już zapomniane. Szkoda, bo bo to jedno słówko powinno wystarczyć na motywację na cały sezon. Więc wracamy do punktu wyjścia.
Aha, teraz najlepsze dla większości forum: Mariusz Pawełek był dzisiaj najlepszym zawodnikiem Wisły. Przeżyjecie to jakoś?