Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 20.09.2009, 17:58
Trudno, w naszej lidze chyba się lepiej już nie da grać. Chyba musiała by wejść ustawa w sejmie o zaangażowaniu naszych kopaczy w treningi, mecz pod groźbą kary grzywny. Bo jak się widzi później tak grających "ofiarnie" kopaczy jak naszych czy w reprezentacji czy dzisiaj to ręce opadają. Normalnie czemu zaczynają zawsze grać na 5 lub 10 min do końca.... Tylko nie mówcie że chcą zostawić po sobie dobre wrażenie....
Powód: Błędy
Ostatnio edytowane przez SĘDZIA ZGRED : 20.09.2009 o godz. 18:00.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując