Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 20.09.2009, 17:32
To co robi dzisiaj Malecki, to jakas katastrofa. Najsmutniejsze jest tez to, ze nie widac tutaj zadnej ambicji...kilku pilkarzy powinno wyladowac na lawce po tym meczu...
Odpowiedz cytując