Temat
:
[7. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Bytom, niedziela, 20.09.2009
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
132
20.09.2009, 17:27
szprotson
napisał(a):
po Singlarze.
Żyje, jednak. Ale cienko z nim.
PS. Kto to się tak wydziera zawsze o niedokładne podanie ? A sam dzisiaj gra i podaje jak narąbany. Najpierw niech wymaga od siebie, a później od innych.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.09.2009 o godz. 17:30.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik