Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 20.09.2009, 17:27
szprotson napisał(a):Wyświetl post
po Singlarze.
Żyje, jednak. Ale cienko z nim.

PS. Kto to się tak wydziera zawsze o niedokładne podanie ? A sam dzisiaj gra i podaje jak narąbany. Najpierw niech wymaga od siebie, a później od innych.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.09.2009 o godz. 17:30.
..
Odpowiedz cytując