Chujnia z grzybnią i tyle za komentarz. Ale czego się spodziewać, skoro dennie grali już od kilku meczy. Aha i teraz mamy taką sytuację, o której wspominałem kiedyś. Wisła nie gra na poważnie w lidze. I w momencie jak jest źle, to oni nie potrafią tego zmienić. Bo nie są przyzwyczajeni do walki o gole. Większosć się przed nami kładzie.
Ale, w ogóle to...JJJBG!
