Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 20.09.2009, 17:22
Chujnia z grzybnią i tyle za komentarz. Ale czego się spodziewać, skoro dennie grali już od kilku meczy. Aha i teraz mamy taką sytuację, o której wspominałem kiedyś. Wisła nie gra na poważnie w lidze. I w momencie jak jest źle, to oni nie potrafią tego zmienić. Bo nie są przyzwyczajeni do walki o gole. Większosć się przed nami kładzie.
Ale, w ogóle to...JJJBG!
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.09.2009 o godz. 17:24.
..
Odpowiedz cytując