Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
godik1906
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
731
19.09.2009, 18:28
Wisła - Polonia 2:0
Skład:
Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek , Małecki.
Zmiany
:Ćwielong,Jirsak, Cantoro
Bramki
: Brożek Paweł, Patryk Małecki
godik1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godik1906
Znajdź inne posty napisane przez godik1906