Wyświetl pojedynczy post
godik1906
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#731
Stary 19.09.2009, 18:28
Wisła - Polonia 2:0
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek , Małecki.
Zmiany:Ćwielong,Jirsak, Cantoro
Bramki: Brożek Paweł, Patryk Małecki