Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4434
Stary 19.09.2009, 18:16
Ja zagralem singla za małą stawke na remis akurat Ruch-Cracovia,oba zespoly potrzebuja punktow,walka bedzie ostra.Cracovia powoli zaczyna grac,zapowiada sie mecz walki i mam nadzieje na podział punktów
Odpowiedz cytując