Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
cichy_71
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
728
19.09.2009, 16:23
Wisła Kraków - Polonia Bytom 3:0
Skład; Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Pi. Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Pa. Brożek, Małecki
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Cantoro
Bramki: Pa. Brożek, Małecki, Kirm
cichy_71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cichy_71
Znajdź inne posty napisane przez cichy_71