Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
727
19.09.2009, 15:58
Wisła - Polonia Bytom 2:0
Skład: Pawełek - Alvarez, Jop, Głowacki, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek i Małecki
Bramki: Paweł Brożek i Małecki
Zmiany: Ćwielong, Singlar, Cantoro
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS