Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#727
Stary 19.09.2009, 15:58
Wisła - Polonia Bytom 2:0

Skład: Pawełek - Alvarez, Jop, Głowacki, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek i Małecki

Bramki: Paweł Brożek i Małecki
Zmiany: Ćwielong, Singlar, Cantoro