|
Takie pytanko... bo nigdzie odp nie moge znaleźć czy jesli licytuje jakis przedmiot... i w opisie nie bylo nigdzie zadnej informacji ze wystawiajacy zastrzega sobei prawo do zakonczenia aukcji przed czasem... a usunie taka aukcje to jest to zgodne z regulaminem czy nie ?
Ostatnio edytowane przez klusek106 : 19.09.2009 o godz. 14:01.
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !
|