Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
ABG_nh
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
723
19.09.2009, 13:20
Wisła - Polonia 2:0
Skład:
Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek , Małecki.
Zmiany
: Jirsak, Ćwielong, Cantoro
Bramki
: Brożek Paweł, Patryk Małecki
.
ABG_nh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABG_nh
Znajdź inne posty napisane przez ABG_nh