Wyświetl pojedynczy post
ABG_nh
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#723
Stary 19.09.2009, 13:20
Wisła - Polonia 2:0
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek , Małecki.
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Cantoro
Bramki: Brożek Paweł, Patryk Małecki
.