Wyświetl pojedynczy post
Mlody Wislak
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11194
Stary 19.09.2009, 13:05
na full detalach GTA IV raczej nie odpalisz (chodzi mi tutaj ,że gra będzie klatkowała ) a tak to reszta jest ok
oderint dum metuant

JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Odpowiedz cytując