Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mlody Wislak
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
11194
19.09.2009, 13:05
na full detalach GTA IV raczej nie odpalisz (chodzi mi tutaj ,że gra będzie klatkowała ) a tak to reszta jest ok
oderint dum metuant
JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Mlody Wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mlody Wislak
Znajdź inne posty napisane przez Mlody Wislak