Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
722
19.09.2009, 12:43
Wisła 3:1 Polonia
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Pi. Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Pa. Brożek
Zmiany: Ćwielong, Cantoro, Jirsak
Bramki: Brożek Paweł, Małecki, Kirm
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s