Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#718
Stary 19.09.2009, 10:26
Wisła Kraków - Polonia Bytom 2:0

Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Cantoro

Bramki: Paweł Brożek, Kirm